פיתוח אתרים

העסק שלך הוא הטוב ביותר בתחומו, אבל הבעיה היא שאף אחד לא יודע את זה… פרסום יכול להיות משימה יקרה על אף המגוון הרחב של האפשרויות: פוסטרים על אוטובוסים, שלטי חוצות, רצועות בעיתונים ואולי אפילו פרסומת בטלוויזיה. כל אלה הינם סוגי פרסום יקרים מאוד ולצערך- זמניים להחריד. תהליך ההתפרסמות הינו מפותל וטובעני. אפשר לקחת את הדרך הקשה ולטפס במעלה הר ההצלחה במשך שנים, אבל קיימת ברשותך אפשרות נוספת. אפשר גם להצטרף אלינו ולהפוך את המסע לפשוט וקל, וכך להגיע לפסגה במהרה!

 

המומחיות שלנו היא למנף אותך הכי גבוה שרק אפשר!!

 

סטודיו היא חברה שלא עוסקת רק בבניית אתרים ובעיצוב שלהם, אנחנו גם מתמחים באופטימיזציה Enter2Web

וקידום אתרים באינטרנט ומספקים חבילות קידום אתרים משתלמות. המוטו שלנו הוא- מהירות, אמינות ודיוק. באמצעות התבססות על אבני הבניין הללו,

נוכל לקדם אותך גם אם כבר קיים ברשותך אתר משלך. נוכל להביא אותו לדף הראשון של תוצאות החיפוש באמצעות תוכנית נפרדת שנבנה במיוחד בשבילך.

השיטות שלנו בנויות באופן שנועד לקדם אותך בכלל מנועי החיפוש המתקדמים כמו:  Google, Yahoo, Bing, Yandex ומנועי חיפוש אחרים.

הדעה הרווחת בציבור היא שאתר אינטרנט הוא רק מה שנראה לעין כאשר אנו מקלידים את הכתובת של האתר. אנשים רבים חושבים שהעבודה שייכת אל צוות המתכנתים ואל צוות הגרפיקאים בלבד. טעות נפוצה זו עשויה לעלות לך ביוקר.  השקעה בתשתית טכנית ובעיצוב מרשים הם לא הצדדים היחידים בבניית אתר. ישנו צד חשוב  לא פחות, וזהו צד SEO שיווק ופרסום האתר שלך ברחבי האינטרנט.

 

הקידום אתרים באינטרנט הינו צד שחשוב לקחת כשיקול על מנת לא להכביד בעלויות התחזוקה של האתר.

זה כבר ידוע לך שעסק שמכבד את עצמו זקוק לייצוג באינטרנט. לעיתים אנשים פונים לתבניות קיימות ומתחילים משם. אך חשוב לקחת בחשבון כי אתר שבנוי על תבנית שבתי עסק אחרים כבר השתמשו בה, יהיה קשה מאוד למציאה ולקידום במנועי החיפוש הגדולים. מנועי החיפוש עובדים בצורה המעודדת ודוחפת ייחודיות לכיוון הדפים הראשונים של תוצאות החיפוש. כך נשארים מאחור כל האתרים שבנויים באמצעות כלים חינמיים או אתרים שנבנו באמצעות תבניות ממוחזרות. קידום של אתרים לא ייחודיים הוא לא זול בכלל מכיוון שנדרשת השקעה מרובה בעבודת קידום מסוג זה. אנחנו חברה שלא משתמשת בתבניות קבועות, אנו למעשה יוצרים עיצובים המותאמים אישית לצרכיך. אתר שנבנה עבורך על ידינו הוא הנכס שלך. קיימת האפשרות להיעזר בנו בבניית האתר בלבד, אך נוכל לעזור גם בקידום האתר שבנינו עבורך. הבחירה היא בידיך.

התפקיד שלנו הוא ליצור ולקדם אתרים בישראל ובאינטרנט באמצעות שילוב בין צוותי גרפיקאים מקצועיים לבין אנשי מקצוע מתחום השיווק ומתחום האינטרנט. כך ניצור עבורך תמונה בלתי נשכחת שתהווה תדמית מרהיבה לבית העסק שלך. אנחנו נסייע בהגדלת האפקטיביות של העסק שלך. אנחנו נגרום לך להצליח!